Menfez Klima Aparatı

Menfez klima aparatı  Anemostad menfez kapalarının dış ölçülerine göre üretilmektedir. Aparatın orta bölümende piramit şeklinde bir tasarım vardır. Bu tasarım sayesinde merkezi havalandırma sisteminden gelen hava bu bölüme çarparak tavan hizasında yayılmasını sağlamaktadır. Yaygın olarak kurumsal ofisler de kullanılan tüm menfez tipi klimalar için üretilebilmektedir. Açık ofis olarak çalışma yapan firmalar da klimanın altında oturan kişiler için olmazsa olmaz bir üründür. Direkt üfleme olması durumunda bel ve boyun tutulmaları ve klima çarpma rahatsızlığı meydana gelmektedir. Menfez tipi klima aparatı klima üflemesinden dolayı oluşan tüm sağlık sorularını ortadan kaldırmaktadır. Kurumsal ofisler de bulunan tüm menfezlere uyumlu klima hava yönlendirici aparatlarını güvenle kullanabilirsiniz. Bu aparatın yanı sıra diğer tüm klimlara için de aparatlar mevcurttur.

* Split Klima Aparatı

* Kaset Klima Aparatı

* Tek Yön Kaset Klima Aparatı

* Slot Klima Aparatı

* Salon Tipi Klima Aparatı

* Oval Klima Aparatı

* Duvar Klima Aparatı

* Döşeme Tipi Klima Aparatı

Yukarıdaki tüm aparatlar yerli üretim olarak Türkiye’de üretilmekte olup Dünya’ya satılmaktadır.

Ürün Resimleri

Kolay Kurulum
Şık Tasarım
Videoyu izleyerek çok kolay bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz.

Split Klima Aparatıları 1
Split Klima Aparatı

Split Klima aparatları tüm klima marklarına uyumludur. 65cm ile 125cm arasındaki tüm klimalar için klima aparatı kullanılabilir. Tüm klima markalarına uyumludur. Klima herhangi bir zarar vermemektedir.

Kaset klima aparatları
Kaset Klima Aparatı

Kaset Klima aparatları kaset klimaların ölçülerine göre yapılmıştır. Kaset klima aparatı’nın orta bölümü filitre değişimi için boş olarak üretilmektedir. Orta bölümünün boş olmasının diğer bir amacı ise klimanın hava emiş alanı olmasıdır.

klima hava yönlendirici aparat
Slot Klima Aparatı

Slot Klima aparatı Merkezi havalandırma sistemi olarak slot menfez kapaklarına göre üretilmiştir. Slot menfez klima aparatı istenilen tüm ölçülere göre uyarlanabilir. Ürün ölçüleri 65-125cm arasında kullanılabilir.

TÜM KLİMA APARATLARINI İNCELEMEDEN
KLİMA APARATLARINI SİPARİŞİ VERMEYİN
Türkiye’de bir çok ev ve ofis için klima kullanmak şarttır. Fakat çoğu zaman klimadan gelen hava rahatsız etmektedir. İşte bu sorununuzu klima aparatlarını kullanarak bitirebilirsiniz.