Kaset Klima Aparatı

Kaset klima aparatı  Klimanın dış ölçülerine göre üretilmektedir. Orta bölümü filitre değişimi için boş olarak üretilmiştir. Orta bölümünün boş olmasının diğer bir amacı ise klimanın hava emiş alanı olmasıdır. Klimadan çıkan hava kenarlarındaki bölümlere çarparak tavan hizasında eşit bir yayılım sağlamaktadır. Yaygın olarak kurumsal ofisler de kullanılan tüm kaset tipi klimalar için üretilebilmektedir. Açık ofis olarak çalışan firmalar da klimanın altında oturan kişiler için olmazsa olmaz bir üründür. Direkt üfleme olması durumunda bel ve boyun tutulmaları ve klima çarpma rahatsızlığı meydana gelmektedir. Kaset tipi klima aparatı klima üflemesinden dolayı oluşan tüm sağlık sorularını ortadan kaldırmaktadır. Kurumsal ofisler de bulunan tüm klimalara uyumlu klima hava yönlendirici aparatlarını güvenle kullanabilirsiniz. Bu aparatın yanı sıra diğer tüm klimlara için de aparatlar mevcurttur.

* Split Klima Aparatı

* Menfez Klima Aparatı

* Tek Yön Kaset Klima Aparatı

* Slot Menfez Tipi Klima Aparatı

* Duvar Menfez Tipi Klima Aparatı

* Salon Tipi Klima Aparatı

* Oval Menfez Tipi Klima Aparatı

* Döşeme Tipi Klima Aparatı

Yukarıdaki tüm aparatlar yerli üretim olarak Türkiye’de üretilmekte olup Dünya’ya satılmaktadır.

Ürün Resimleri

Kolay Kurulum
Şık Tasarım
Videoyu izleyerek çok kolay bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz.

klima hava yönlendirici aparat
Slot Menfez Klima Aparatı

Slot Menfez Klima aparatı Merkezi havalandırma sistemi olarak slot menfez kapaklarına göre üretilmiştir. Slot menfez klima aparatı istenilen tüm ölçülere göre uyarlanabilir. Ürün ölçüleri 65-125cm arasında kullanılabilir.

Kaset klima aparatları
Kaset Klima Aparatı

Kaset Klima aparatları kaset klimaların ölçülerine göre yapılmıştır. Kaset klima aparatı’nın orta bölümü filitre değişimi için boş olarak üretilmektedir. Orta bölümünün boş olmasının diğer bir amacı ise klimanın hava emiş alanı olmasıdır.

Menfez Tipi Klima Aparatı3
Menfez Klima Aparatı

Menfez Klima aparatları Merkezi havalandırma sistemi olan anemostad kapaklara göre üretilmiştir. Menfez klima aparatı’nın orta bölümü piramit şeklindedir. Bu tasarım sayesinde gelen hava bu bölüme çarparak tavan hizasında yönlenmektedir.

TÜM KLİMA APARATLARINI İNCELEMEDEN
KLİMA APARATLARINI SİPARİŞİ VERMEYİN
Türkiye’de bir çok ev ve ofis için klima kullanmak şarttır. Fakat çoğu zaman klimadan gelen hava rahatsız etmektedir. İşte bu sorununuzu klima aparatlarını kullanarak bitirebilirsiniz.