Duvar Menfez Tipi Klima Aparatı

Duvar Menfez Tipi Klima Aparatı 65cm den 125cm ye kadar ölçü ayarlaması yapılabilir. Tüm duvar tipi  klimalara uyumludur. Klima hava yönlendirici aparatı, Ergonomik kolları sayesinde de klimaya yakınlık ve uzaklık ayarlanabilir. Klima havasını yönlendiren şeffaf flapları, çevirme kolu sayesinde 360° açı verilebilir. Menfez tipi klima aparatı  türleri, havayı yönlendirerek klimaların karşısında veya altında oturanların rahatsız olmalarını önler. menfez tipi klima hava yönlendirici çeşitleri klimadan çıkan havayı tavana veya istenilen yöne eşit bir şekilde yönlendirmesini sağlar. Menfez tipi klima aparatı olan klima hava yönlendirici ürünü Bir çok kurumsal firma ofis ve bürolarında klima çarpması yaşamadan kullanmaktadır. Menfez tipi klima aparatı klima üflemesinden dolayı oluşan tüm sağlık sorularını ortadan kaldırmaktadır. Ev ve ofislerde bulunan tüm split klimalara uyumlu klima hava yönlendirici aparatını güvenle kullanabilirsiniz. Bu aparatın yanı sıra diğer tüm klimlara için de aparatlar mevcurttur.

* Split Klima Aparatı

* Kaset Klima Aparatı

* Menfez Klima Aparatı

* Tek Yön Kaset Klima Aparatı

* Slot Klima Aparatı

* Salon Tipi Klima Aparatı

* Oval Klima Aparatı

* Döşeme Tipi Klima Aparatı

Yukarıdaki tüm aparatlar yerli üretim olarak Türkiye’de üretilmekte olup Dünya’ya satılmaktadır.

Ürün Resimleri

Kolay Kurulum
Şık Tasarım
Videoyu izleyerek çok kolay bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz.

Split Klima Aparatıları 1
Split Klima Aparatı

Split Klima aparatları tüm klima marklarına uyumludur. 65cm ile 125cm arasındaki tüm klimalar için klima aparatı kullanılabilir. Tüm klima markalarına uyumludur. Klima herhangi bir zarar vermemektedir.

Kaset klima aparatları
Kaset Klima Aparatı

Kaset Klima aparatları kaset klimaların ölçülerine göre yapılmıştır. Kaset klima aparatı’nın orta bölümü filitre değişimi için boş olarak üretilmektedir. Orta bölümünün boş olmasının diğer bir amacı ise klimanın hava emiş alanı olmasıdır.

klima hava yönlendirici aparat
Slot Klima Aparatı

Slot Klima aparatı Merkezi havalandırma sistemi olarak slot menfez kapaklarına göre üretilmiştir. Slot menfez klima aparatı istenilen tüm ölçülere göre uyarlanabilir. Ürün ölçüleri 65-125cm arasında kullanılabilir.

TÜM KLİMA APARATLARINI İNCELEMEDEN
KLİMA APARATLARINI SİPARİŞİ VERMEYİN
Türkiye’de bir çok ev ve ofis için klima kullanmak şarttır. Fakat çoğu zaman klimadan gelen hava rahatsız etmektedir. İşte bu sorununuzu klima aparatlarını kullanarak bitirebilirsiniz.