Menfez klima aparatı  Anemostad menfez kapalarının dış ölçülerine göre üretilmektedir. Aparatın orta bölümende piramit şeklinde bir tasarım vardır. Bu tasarım sayesinde merkezi havalandırma sisteminden gelen hava bu bölüme çarparak tavan hizasında yayılmasını sağlamaktadır. Yaygın olarak kurumsal ofisler de kullanılan tüm menfez tipi klimalar için üretilebilmektedir. Açık ofis olarak çalışma yapan firmalar da klimanın altında oturan kişiler için olmazsa olmaz bir üründür. Direkt üfleme olması durumunda bel ve boyun tutulmaları ve klima çarpma rahatsızlığı meydana gelmektedir. Menfez tipi klima aparatı klima üflemesinden dolayı oluşan tüm sağlık sorularını ortadan kaldırmaktadır. Kurumsal ofisler de bulunan tüm menfezlere uyumlu klima hava yönlendirici aparatlarını güvenle kullanabilirsiniz.

Split klima aparatı 65cm den 125cm ye kadar ölçü ayarlaması yapılabilir. Tüm split klimalara uyumludur. Klima hava yönlendirici aparatımız, Ergonomik kolları sayesinde de klimaya yakınlık ve uzaklık ayarlanabilir. Klima havasını yönlendiren şeffaf flapları, çevirme kolu sayesinde 360° açı verilebilir. Split tipi klima aparatı klimalık türleri, havayı yönlendirerek klimaların karşısında veya altında oturanların rahatsız olmalarını önler. Split tipi klima hava yönlendirici çeşitleri klimadan çıkan havayı tavana veya istenilen yöne eşit bir şekilde yönlenmesini sağlar. Split tipi klima aparatı olan klima hava yönlendirici ürünü Birçok kurumsal firma ofis ve bürolarında klima çarpması yaşamadan kullanmaktadır. Split tipi klima aparatı klima üflemesinden dolayı oluşan tüm sağlık sorularını ortadan kaldırmaktadır. Ev ve ofislerde bulunan tüm split klimalara uyumlu klima hava yönlendirici aparat güvenle kullanabilirsiniz. Bu aparatın yanı sıra diğer tüm klimlara için de aparatlar mevcurttur.

* Split Klima Aparatı
* Menfez Klima Aparatları
* Tek Yön Kaset Klima Aparatı
* Slot Menfez Tipi Klima Aparatı
* Salon Tipi Klima Aparatı
* Oval Menfez Tipi Klima Aparatı
* Duvar Menfez Tipi Klima Aparatı
* Döşeme Tipi Klima Aparatı
Yukarıdaki tüm aparatlar yerli üretim olarak Türkiye’de üretilmekte olup Dünya’ya satılmaktadır.

Menfez Tipi Klima Aparatı3

Menfez Klima Aparatları

Menfez klima aparatları  Anemostad menfez kapalarının dış ölçülerine göre üretilmektedir. Aparatın orta bölümende piramit şeklinde bir tasarım vardır. Bu tasarım sayesinde merkezi havalandırma sisteminden gelen hava bu bölüme çarparak tavan hizasında yayılmasını sağlamaktadır. Menfez klima aparatları Yaygın olarak kurumsal ofisler de kullanılan tüm menfez tipi klimalar için üretilebilmektedir. Açık ofis olarak çalışma yapan firmalar da klimanın altında oturan kişiler için olmazsa olmaz bir üründür. Direkt üfleme olması durumunda bel ve boyun tutulmaları ve klima çarpma rahatsızlığı meydana gelmektedir. Menfez tipi klima aparatı klima üflemesinden dolayı oluşan tüm sağlık sorularını ortadan kaldırmaktadır. Kurumsal ofisler de bulunan tüm menfezlere uyumlu klima hava yönlendirici aparatlarını güvenle kullanabilirsiniz. Siz de tüm ürünleri inceledikten sonra ihtiyacınız olan ürünü kolayca sipariş verebilirsiniz.

Split klima aparatları 65cm den 125cm ye kadar ölçü ayarlaması yapılabilir. Tüm split klimalara uyumludur. Klima hava yönlendirici aparatımız, Ergonomik kolları sayesinde de klimaya yakınlık ve uzaklık ayarlanabilir. Klima havasını yönlendiren şeffaf flapları, çevirme kolu sayesinde 360° açı verilebilir. Split tipi klima aparatı klimalık türleri, havayı yönlendirerek klimaların karşısında veya altında oturanların rahatsız olmalarını önler. Split tipi klima hava yönlendirici çeşitleri klimadan çıkan havayı tavana veya istenilen yöne eşit bir şekilde yönlenmesini sağlar. Split tipi klima aparatı olan klima hava yönlendirici ürünü Birçok kurumsal firma ofis ve bürolarında klima çarpması yaşamadan kullanmaktadır. Split tipi klima aparatı klima üflemesinden dolayı oluşan tüm sağlık sorularını ortadan kaldırmaktadır. Ev ve ofislerde bulunan tüm split klimalara uyumlu klima hava yönlendirici aparat güvenle kullanabilirsiniz. Bu aparatın yanı sıra diğer tüm aparatlar aşağıdadır.

* Split Klima Aparatı

* Kaset Klima Aparatı
* Menfez Klima Aparatları
* Tek Yön Kaset Klima Aparatı
* Slot Menfez Tipi Klima Aparatı
* Salon Tipi Klima Aparatı
* Oval Menfez Tipi Klima Aparatı
* Duvar Menfez Tipi Klima Aparatı
* Döşeme Tipi Klima Aparatı
Yukarıdaki tüm aparatlar yerli üretim olarak Türkiye’de üretilmekte olup Dünya’ya satılmaktadır.